המלצות

בית המלצות

לקוחות מרוצים זה העסק שלנו

לאורך השנים עבדנו עם לקוחות מכל המגזרים, בכל הגדלים, ועם כל הצרכים האפשריים שיש לעסק בשוק התחרותי והתובעני של זמננו. התפתחנו, גדלנו, ואנחנו שמחים להיות בית ללקוחות שלנו מזה שנים רבות.

"אני עובד עם טופ פיננס כבר 13 שנה בתפקיד של מנהל כספים במסגרת מספר מיזמים וחברות סטארט-אפ, להן הייתי שותף. בכל התקופה הזו קבלתי שירות מהמעלה הראשונה, מצוות טופ פיננס והנהלתה. ליריב, ארז ועידו ידע רחב בחשבות, ניהול כספים מיסוי אופציות וחברות הי-טק בכלל והם זמינים לסיוע כמעט בכל שעה, תמיד ברוח טובה ומתוך רצון אמיתי לעזור. המלצתי בעבר ואני עדיין ממליץ לכל מכרי בתחום להיעזר בשירותי טופ פיננס"

חברת קפיטיק, אודי, קפיטיק

"הגעתי לטופ פיננס כיזם בתחילת הדרך; למרות שקלאריטיריי הייתה חברה צעירה, היחס, הזמינות והמענה לבקשותיי היו ברמת לקוח VIP, וכאשר החברה עברה לשלב של מכירה לענק אמריקאי, הצוות התגייס ונתן את כל השירות שנדרש במהלך עסקת M&A תוך עבודה מאומצת אל תוך הלילה. גם לאחר המכירה, המלצתי למכריי על טופ פיננס, וכיום אני אני לקוח חוזר עם מספר מיזמים חדשים."

חברת קלאריטיריי, קלאריטיריי

"הגעתי לטופ פיייננס לגמרי במקרה. במהלך החיפושים לקלוט מנהלת חשבונות למשרה חלקית אצלנו בחברה, הפנה אותי אל עידו מכר משותף. בכנות, בתחילה קשה היה לי להאמין שספק שרות יכול לתת מענה כזה שיחליף ממש עובד בתוך החברה (רק בלי כל הבלבול מוח של העסקת עובד כחלק ממצבת העובדים) בפרקטיקה, קיבלתי בדיוק את שרציתי: יצרנו לנו את סביבת העבודה הנכונה מניוסנם הרב של טופ פייננס ובעיקר יחד, הוקצה עבורי עובד מקצועי שמכיר את המערכת טוב ממני, נותן מענה מהיר בפתרון בעיות, מגדיל ראש כשצריך, נותן ביקורת כשצריך ואחרי כל זה -> סבלנות אין קץ יתרה מכך, גם כשעולות סוגיות מורכבות, יודע לתת המשרד מעטפת שלמה ללקוחות, לא פעם ישבתי עם יריב על ענייני מע"מ או ניכוי במקור, סוגיות שבטוחני שמרבית מנהלי הכספים והמנהלים בחברות רב לאומיות אפילו לא מודעים אליהן. תודה חבר'ה!"

חברת מוברס, חברת מוברס

"צוות טופ פיננס מעניק לחברה שרותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר. השירות שאנו מקבלים הינו ברמה הגבוה ביותר, ביעילות ובזמינות גם בשעות לא שגרתיות. לצוות מומחיות גדולה מאד בסאפ ביזנס וואן. כמנהל הכספים של החברה אני ממליץ בחום על הצוות הנהלת החשבונות והשכר של טופ פיננס. "

חברת קוברסי, מסחר טכנולוגיות עוסקת בהעברות כספים לחו"ל ביעילות רבה במחיר מוזל ובמספר רב של מטבעות.
Skip to content