לתיאום פגישה מלאו את הפרטים
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
הנהלת חשבונות  
כהן גיגי ושות' - רואי חשבון
שרותי ניהול כספים וחשבות
הנהלת חשבונות

אייקון - טופ פיננס

אייקון - כהן גיגי

הנהלת חשבונות

בהנהלת חשבונות חשוב להבין את צרכי הלקוח ולתפור את החליפה המתאימה לכול לקוח ולקוח.
הנהלת חשבונות חיצונית במשרדי Top Finance או Outsourcing של הנהלת החשבונות, כלומר ביצוע העבודה במשרד הלקוח או באמצעות האינטרנט בצורה מאובטחת וזאת במשרה חלקית ע"י צוות העובדים של Top Finance.

למה צריך הנהלת חשבונות ?

הנהלת חשבונות – כי החוק מחייב - חברות ויחידים מחויבים בדיווח הנשען על הנהלת חשבונות כפולה, זאת בהנחה שמחזור העסקים שלהם גבוה מסכום מסוים שהוגדר בחוק. כמו כן, העסק מחויב בתשלומי מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.

הנהלת חשבונות - זה ידע - הנהלת החשבונות מהווה תשתית מרכזית בפעילות העסקית של החברה והינה תחום מורכב ודינמי מאין כמותו המחייב טיפול מקצועי, מדויק ומהימן. עסקים המעניקים את החשיבות הראויה ומנהלים נכון וחכם את הנהלת החשבונות מתייעלים וחוסכים כסף רב. Top Finance מציגה שילוב מנצח של ידע עדכני,מידע זמין, שירות אישי, התאמה לצרכי הלקוח וחיסכון כספי.

הנהלת חשבונות כפולה:
שיטה זו כוללת למעשה רישום שיטתי של כל הפעילויות/התנועות העסקיות שבחברה וממיינת אותן לקטגוריות של הכנסות, הוצאות, נכסים, התחייבויות והון. שיטת החשבונאות הכפולה מאפשרת מעקב טוב אחר הפעילות העסקית של החברה, זאת באמצעות עריכת בדיקות והתאמות תמידיות של כרטיסי הקופות והבנקים ביחס למצב המזומן בעסק. מנהל/ת החשבונות מתרגמ/ת את הפעילות העסקית של העסק למספרים. הנהלת החשבונות הכפולה כוללת התאמות בנקים, ספקים ולקוחות, עד הכנת התיק לביקורת של רואה חשבון.

© כל הזכויות שמורות - Top Finance

רחוב קהילת סלוניקי 9, תל אביב

טלפון: 03-6436985 | פקס: 03-6416285 | דואר אלקטרוני: info@topfinance.co.il