לתיאום פגישה מלאו את הפרטים
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
הנהלת חשבונות   הנהלת חשבונות חיצונית 
כהן גיגי ושות' - רואי חשבון
שרותי ניהול כספים וחשבות
הנהלת חשבונות

אייקון - טופ פיננס

אייקון - כהן גיגי

שרותי הנהלת חשבונות ב - Outsourcing - מיקור חוץ של Top Finance

בתקופה בה אתה חושב איך ומאיפה לקזז וכיצד ניתן לחסוך, אתה ודאי עושה הכל כדי להקטין עלויות בעסק. הפתרון לצמצם עלויות כוח האדם והגדלת היחס מכירות לעובד בחברה הינה שרותי Outsourcing של הנהלת החשבונות.

Top Finance Ltd הינו המשרד המוביל בתחום הנהלת החשבונות על SAP Business One. המשותף לכל לקוחות Top Finance Ltdשהם לקוחות קטנים ובינוניים המשתמשים ב- SAP Business One כמערכת המידע של הארגון.

ל Top Finance ניסיון רב במתן שרותי Outsourcing בתחומי הנהלת החשבונות השונים המשלב ידע וניסיון רב על תוכנת Sap Manage (מנהל טופ). צוות Top Finance נותן מענה לבעיות מזדמנות, ופתרון ארוך טווח לארגונים המעוניינים בהעברת האחריות הכוללת של הנהלת החשבונות לארגון מקצועי אשר נותן פתרון איכותי במחיר קבוע וידוע מראש.

אנו ב Top Finance סבורים כי יתרוננו על פני המתחרים בענף הינו בתפישה כי תפקידנו אינו מסתיים בשרותי הנהלת חשבונות או בהשמת עובד בארגון, אלא נמשך במעקב ובליווי הלקוח לאורך כל השנה. אנו מתחייבים להעמיד לרשות לקוחותינו שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים באופן קבוע לאורך זמן ללא תלות בתקופות של חופשת לידה, מילואים, מחלה וכדומה.

אנו ב-Top Finance Ltd תופרים את החליפה ללקוח בהתאם למידותיו – התחברות מרחוק על האינטרנט ומתן מענה של הנהלת חשבונות מרחוק על גבי התוכנה שרכש בצורה מאובטחת וזמינה. לחלופין Top Finance Ltd נותן את המענה לצורך של מנהלת חשבונות במשרדי הלקוח לטיפול בנושאי הנהלת החשבונות בהיקף משרה חלקית. כל עבודת הנהלת החשבונות מתבצעת בפיקוח מלא וצמוד של צוות רואי חשבון ומנהלי חשבונות המדופלמים של Top Finance Ltd.

© כל הזכויות שמורות - Top Finance

רחוב קהילת סלוניקי 9, תל אביב

טלפון: 03-6436985 | פקס: 03-6416285 | דואר אלקטרוני: info@topfinance.co.il