לתיאום פגישה מלאו את הפרטים
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
הנהלת חשבונות  SAP On Line כיצד זה עובד 
כהן גיגי ושות' - רואי חשבון
שרותי ניהול כספים וחשבות
הנהלת חשבונות

אייקון - טופ פיננס

אייקון - כהן גיגי

כיצד זה עובד

ל-Top Finance Ltd קיימים שני סוגי לקוחות המשתמשים ב- SAP Business One כמערכת המידע של הארגון:

 1. חברות אשר רכשו את התוכנה ומשתמשים בכל המודולים לניהול עסקיהם ERP , CRM, MRP.
  Top Finance Ltd נותנת את החלק החשבונאי בארגון כך שאין עוד צורך במנהלת החשבונות הקבוע בחברה. כתוצאה מכך חוסכים לקוחות Top Finance Ltd אלפי שקלים בכל חודש – עלות מנהלת החשבונות הקבוע בחברה. אנו ב-Top Finance Ltd תופרים את החליפה ללקוח בהתאם למידותיו – התחברות מרחוק על האינטרנט ומתן מענה של הנהלת חשבונות מרחוק על גבי התוכנה שרכש בצורה מאובטחת וזמינה. לחלופין Top Finance Ltd נותן את המענה לצורך של מנהלת חשבונות במשרדי הלקוח לטיפול בנושאי הנהלת החשבונות בהיקף משרה חלקית. כל עבודת הנהלת החשבונות מתבצעת בפיקוח מלא וצמוד של צוות רואי חשבון ומנהלי חשבונות המדופלמים של Top Finance Ltd
 2. Sap On Line כדי לעבוד עם לא צריך לרכוש את התוכנה - אפשר לשכור את התוכנה.

  חברות שלא רכשו את התוכנה אך מעוניינות לנצל את כל היתרות שבתוכנה וכמובן ללא ההשקעה הגדולה ברכישת התוכנה. ללקוח זמינות מידע של כל המודולים ב- SAP Business One. לאחר הטמעה של כ 6 שעות עבודה בארגון אפשר להתחיל לעבוד.

  אנו ב Top Finance Ltd רכשנו עבורך הלקוח את התוכנה היקרה, וללקוחותינו אנו מאפשרים כניסה למערכת מרחוק דרך האינטרנט בצורה מאובטחת.

  רישום תעוד פנים של החברה: לקוחות Top Finance Ltd מפיקים את מסמכי מקור כגון: הצעות מחיר, הזמנות, ת.משלוח, חשבוניות, קבלות, הדפסת שקים ממוחשבים הכל עובד ישירות מהמשרד שלך בתכנת SAP Business One על האינטרנט.

  רישום תעוד החוץ: יתר המסמכים, חשבוניות הספקים מועברים ל-Top Finance Ltd להקלדה ע"י צוות מנהלי חשבונות. הלקוח מבצע את הזמנות הרכש שלו דרך המערכת כך שבזמן ביצוע קבלת הצעת המחיר הוא כבר יודע הכול על הספק. לדוגמא מה המחיר האחרון ששילם בחשבונית האחרונה.

  שיטת העבודה המתקדמת מאפשר לך הלקוח בקרה שוטפת על הארגון שלך ע"י מבחר דוחות, ולנו מנהלי הכספים שלך לבצע התאמות, ולבקר את הדיווחים החיצוניים לרשויות.
  הנתונים: נתוני הנהלת חשבונות מאוחסנים על שרתים מתקדמים. אבטחת מידע וגיבויים, מתבצעים באופן שוטף סביב השעון 24 שעות ביממה 365 יום בשנה ואתה הלקוח פטור מדאגות.

  כך ניתן לחסוך אלפי שקלים ברכישת תוכנה יקרה, ציוד חומרה, הטמעה ממושכת וכך נהנים מכל העולמות.

  לקוחות Top Finance Ltd מקבלים שרות VIP בהנהלת החשבונות.
© כל הזכויות שמורות - Top Finance

רחוב קהילת סלוניקי 9, תל אביב

טלפון: 03-6436985 | פקס: 03-6416285 | דואר אלקטרוני: info@topfinance.co.il